نتایج جستجو برای عبارت :

هزارو یک شب ابی با صدای زیبای کرنلا

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

دریافت
زکات 2 هزارو 500 متر مربع زمین درزرند
رئیس ستاد احیای زکات زرند از پرداخت زکات 2 هزارو500 متر مربعی زمین در این شهرستان خبر داد.
به گزارش ندای زرند، حجت الاسلام محمد رضا سلطانی گفت :زهرا سادات حسینی بانوی نیکوکار زرندی قطعه زمینی به مساحت 2 هزارو 500 متر مربع در روستای نعیم اباد به منظور پرداخت زکات به انجمن بشر دوستانه این روستا اهدا کرد .
وی درباره این عمل خیرخواهانه در روستای نعیم آباد زرند افزود این بانوی نیکوکار این قطعه زمین را به ارزش 1میلی
✅ قیمت کتاب های درسی سال تحصیلی 99- 98 
معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان پژوهش آموزش و پرورش در بخشی از صحبت‌هایش به قیمت کتاب‌های درسی پایه‌های مختلف اشاره کرد وگفت: دوره ابتدایی قیمت کتاب شانزده هزار و ۱۰۰ تومان، پایه دوم ۱۷ هزار و ۵۰۰ تومان بابت ۶ جلد کتاب، پایه سوم ۲۲ هزار و ۱۰۰ تومان بابت ۷جلد کتاب، پایه چهارم بابت ۷جلد کتاب ۲۲ هزارو ۶۰۰ تومان، پایه پنجم بابت ۷جلد کتاب ۲۲ هزارو ۶۰۰ تومان، پایه ششم بابت ۹جلد کتاب ۲۶ هزار و ۹۰۰ تومان و
این عکس اولین عکسی بود که هزارو هشتادو شیش روز پیش گذاشتم پروفایل وبلاگم 
داره سه سالش میشه 
این سه سال چقدر اتفاقا افتاد 
چقدر زمان چیز عجیبیه 
نمیدونم 
قبلنا حس جا موندن داشتم 
الان ناامیدی 
کاملا میدونم نباید اجازه بدم ناامیدی رخنه کنه تو وجودم 
و میدونم باید اسوده خاطر تر پیش برم 
اما انگار یه چیزی تو دلم سنگینی میکنه 
انگار منو به سمت انزوا و سکوت سوق میده 
انگار قرار نیست چیزی بهتر بشه 
کاش میتونستم یه قسمتایی از حافظمو شبا خالی کنم
بیش از یک سال از آخرین مطلبی ک در این وبلاگ گذاشتم میگذره. چقدر زود زمان میره و چقدر زیاد فکرام در طول این  یک سال تغیر کرد. نوشته های قبلی شبیه لباسای نو و دست نخورده ای هستند ک از پوشیدنشون بعد مدت ها ترس داری چون میدونی برات تنگ شدن و دیگه تو همون آدم قبلی نیستی.
بگذریم. عمر وبلاگم نزدیک هزارو سیصد روزه... در مخیلم نمیگنجه چقدر زمان یا واحد روز از اولین روزی ک ساختمش گذشته. اما حالا من تبدیل ب مادر بدخلاقی شدم ک سالیان ساله برای تولد بچه اش کاد
سایت دورهاتو به نقل از ایسنا، مردم ژاپن علاقه زیادی به خرید برند کشور خود دارند. خودرو نیز یکی از کالاهایی است که ژاپنی ها معمولا از برند خودشان استفاده می کنند. ژاپن یکی از بزرگترین و مهم ترین بازارهای خرید خودرو و فروش خودرو در جهان به حساب می آید. بر اساس گزارش وب سایت best selling cars، بیشترین فروش خودرو در این کشور متعلق به خودرو تویوتا، هوندا و سوزوکی بوده است که توانستند به ترتیب در جایگاه اول تا سوم پرطرفدارترین خودروهای ژاپن قرار بگیرند.
این اتفاق می افته, تا هر چند سال که ادم یهو به خودش بیاد که هییی دارییی چیکار میکنییی !! 
طی این تجربه سه ساله باهات,  دو هفته اخر از استرس نمیتونم درس بخونم , چند روز اخر وضعیت خیلی خیلی بد , روز قبل رد دادگی مفرط از بیخیالی ترکیب شده با عدم تمرکز و یه نوع اضطراب خاص که به قول استادمون با هیچ نوع مدیتیشنی درمان نمیشه و همین الان از طریق متن منتقل شده؟
و احساس میکنم این کلیشه تکراریت و مخصوصا ماه اخر برام‌ خیلی درداوره , چون هرسال ماه اخر برام‌ ات
کشت گلخانه یی در شرایط سخت کم آبی
طبق خبرگزاری فارس، معاون وزیر کشاورزی امروز اعلام کرد که وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرده است که پنج هزارو هشتصد  هکتار کشت گلخانه ای  در کشور با پنج میلیارد تومان جبران خواهد شد.
وی افزود که به علت اهمیت محصولات گلخانه ای در کشور، قبل از راه اندازی سه هزارو ششصد  هکتار بود که وزیر جهاد کشاورزی آن را به پنج هزارو هشتصد هکتارافزایش داد.
طهماسبی گفت ساختن سایبان از دستاورد های دیگر برای جلوگیری از مصرف آب بیشتر
نگاهی به صفحه می اندازی و سعی می کنی کلمات را کنار هم بچینی. یک خط می نویسی به سختی خط دوم و به خط سوم که می رسی قلم خشک می شود. بی ذوق و بی هنر، این گونه نوشتن را خوب می شناسم بر گرفته از اجبار است نه لذت. بی تردید محکوم به شکست.
اما نوع دیگری هم وجود دارد. برای مثال بعد از ظهر تصادف کردی و یک طرف ماشینت رفته است به کلانتری می روی و بعد از شکایت و کلی داد و بیداد و یک روز سخت را پشت سر می گذاری و پای پیاده به خانه می رسی حالا یک چیز مهم فارق از این که آن

سلام سلامممم
صدتا سلام هزارو سیصدتاسلام مخاطبای قچنگم چطورییید؟:)
بهتون بگم مخاطبای قچنگم
لوسه؟:)
قچنگیددیگه:)
دخترا به صف بشید همتونو یکی یکی ماچ کنم ببینمتون انرژی بگیرم
آقایون وبلاگم به صف بشن ازاین گلا با کمال احترام تقدیم میکنم:)

بعد از چند روزسکوت بسم الله:)) قراره پرحرفی کنم اگه آمادگیشو دارید تا بگم:))
بگم؟میگم:)
ادامه مطلب
کشت پنبه در شمال کشور
در مصاحبه خبری دولت با علی موسی خانی  در روز ۱۳۹۸/۴/۷ گفت: که بالارفتن نرخ پنبه که توسط شورای اقتصادی تعیین شده است، خسارت به سایر محصولات کشاورزی مربوط به سیل هایی است که اواخر آمد باعث شد کشاورزان پنبه را جایگزین کنند. موسی خانی گفت:: «در سال جاری کشاورزان گلستان با جهاد کشاورزی  را برای نوزده هزار هکتار قرارداد می کنند و این سطح قرارداد شانزده هزار هکتار از این سطح سبز میباشد.
در گذشته، گلستان به علت تولید فراوان پنبه

روابط عمومی سمات اعلام کرد: 
 پارسال، در هر ماه به طور میانگین ۶۸ هزارو ۵۰۰ سهامدار جدید وارد بورس شده‌اند و شیب ورود سهامداران تازه وارد رفته رفته رشد کرده به طوری که در نخستین ماه سال ۵۵ هزار سهامدار جدید وارد بورس شده‌اند.
 این رقم در ماه پایانی سال ۹۸ از مرز ۱۷۲ هزار نفر هم عبور کرد.
 مطابق این اطلاعات پارسال در مجموع ۸۲۲ هزار سهامدار جدید وارد بورس شده اند که با اضافه شدن این تعداد سهامدار، جمعیت کل سهامداران بورس به ۱۱ میلیون و ۶۵۵ ه
کردستان پیشتاز در تولید توت فرنگی
دادور سهرابی طبق گزارش موج کردستان روز پنج شنبه در دومین جشنواره توت فرنگی کردستان گفت که این استان سه هزارو چهارصد هکتار توت فرنگی و هزارو هشتصد هکتار در سنندج دارد. .رئیس جهاد سنندج اعلام کرد: سیزده هزار کشاورز و هفده هزار بهره بردار در زمینه تولید توت فرنگی در استان کار می کنند.
سهرابی ادامه داد: رقم متوسط ​​برای هر اپراتور دوهزار متر مربع است و به طور متوسط ​چهارده الی پانزده تن توت فرنگی در هر هکتار تو
توروزای تلخ زندان گاهی دل میمیره از درد
روزائی هست که یه فکری نفسو میگیره ازمرد
اونکه توزندان اسیره گاهی دوست داره بمیره
یادزندگیش میفته بدجوری دلش میگیره
تو روزای تلخ زندان خدابهترین رفیقه
هرتکه چوب یه امیده واسه اونکس که غریقه
تو روزای تلخ زندان دل ورم میکنه از غم
گاهی بایه فکر موذی بخدا میترکه آدم
توسرش هزارو یک فکرتودلش هزارتا درده
اونجابین فکر و قلبها روز و شب جنگ و نبرده
دل میگه اینجوریا نیست فکرمیگه چه خوش خیالی
کی میدونه این که گفت
بالاخره امروزم تونستم ساعت حدودهای چهار بیدار بشم و بشینم پای کارم. یوووهووو :) یک عدد ذوق زده. نمیدونم چرا اینقدر شادم. فقط ، امروز خوشحالم. بی هیچ نگرانی بی هیچ حس بازدارنده ای. هرچند که حوصله کلاس زبان رفتنو ندارم اما میخوام یاد بگیرم و چاره ای ندارم. خلاصه که همین. حس جالبیه بی بهونه شاد بودن. از هیچ جایی نشئت نگرفته. هیچ دلیلی براش وجود نداره. شاید به آینده وصله. سرخوشی. اینم یجورشه. راستی دکترم دو شنبه میاد ما که نمیتونیم دوشنبه بریم پیشش م
نگارِ مهربونم سلام.
امروز که دارم برایت دومین نامۀ‌ام را می‌نویسم در هفت هزارو هشتصد و شصت‌مین روز از زندگی خودم هستم، و حالا روزهایم در کنارِ تو یکی یکی رقم می‌خورند، و این عینِ خوشبختی‌ست.
پارسال همین موقع‌ها و قبل از عیدِ نوروز بود که از تنهایی‌ام و از نبودنت نوشتم. نوشتم: «که مگر می‌شود بی تو در دلِ من بهار شود. مگر می‌شود تو نباشی و سبزه‌ای چِشمک زنان سَر از دلم در بیاورد، و ماهی‌ای شنا کنان در اعماق دلم بخندد؟ باید باشی و بتکانی دل
  #متن1بدترین کار این است وارد رابطه ای میشوی و به عمد کسی را وابسته خودت میکنی، برایش از آینده حرف میزنی و روزهای خوب و خوش را ترسیم میکنی زمان میگذرد خوشحالی، او خوشحالتر.
ولی یکهو که ماجرا گرم شد و آن طرف دوم ماجرا حسابی توی رابطه غرق شد، یادت می افتد بودن توی رابطه هزارو یک مسئولیت دارد، هزارو یک تعهد دارد، ترس می افتد توی جانت لابد که یکهو از یک جائی سرد میشوی و به آن نفر دوم که شبیه ماهی توی ماهیتابه دارد جلز و ولز میکند هم یک کلمه نمی گویی

فارغ ز غوغـــای ایـــن مردمـــان،
دستـــانم را محکمتـــر بگیـــر
محکم بغل بگیر مرا
بگذار من هم
محکمتر ببوسمت
تا به همه بگویم
او جان من و
یار من و
مال من است...
بگذار دوباره در این شهر
طنین انداز شود
آواز رسواییمان...!

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل
آخرین جمعه سال یک هزارو سیصدو نودوهشت را چگونه گذراندید؟! برایمان بنویسید که اگر مرحله کرونارو رد کنیم و به سال بعد این موقع برسیم ببینیم مرحله 98 سحت تر بود یا 99؟؟
با صدای پدر و بقیه همسایه ها که در تلاش تهیه کردن سم پاش یا همان اب پاش ایرانی ها و تهیه کلر بجای وایتکس بودند .... 
در حالی که وی تا خود 6 صبح بیدار بود ساعت 9 با صدای دادو فریاد که نه صحبت اقایون بیدار شد ! 
یه اینجا ختم نشد !
هنگام صرف ناهار وی گفت که چه وضع فرهنگ است که نداریم و ندارند
واقعا عید نیست. 
لاک آبی، چیدن سفره هفت سین، رنگ کردن تخم مرغا، زیر و رو کردن تیک تاک، سالاد ماکارونی ِ جانِ جانان، حرف زدن با ری ری، اسکرین شات از حالتای قیافش، با ربان پاپیون و گل درست کردن، خوشحالم نکردن. به این فکر کردم که فردا تااااازههههه اول یه سال «جدید» ـه‌. یعنی کلی مونده تا بمیریم. من فردا صبح پا میشم، این آبیای مسخره ی مزخرفو از رو دستم پاک می کنم، میرم حموم و می شینم مثلثات و لگ می خونم. شاید حتی بخندیم، با هم، با هم سفره هفت سین عک
سالانه بیش از ۲ هزار تن عسل در خراسان رضوی تولید می شود که قوچان ۵ درصد از این میزان تولید عسل استان را به خود اختصاص داده است.
کنعانی مدیر جهاد کشاورزی قوچان در گفت و گو با خبرنگار به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، گفت: برداشت عسل از کندو‌های زنبور عسل خراسان رضوی ۱۲ هزارو ۲۰۵ کندوی زنبور عسل در دشت‌ها و کوه پایه‌ها مستقر شده که برداشت عسل از این کندو‌ها همه ساله در اواخر تیرماه آغاز می‌شود و تا پایان مهرماه ادامه دارد.او
خرید و فروش پسته افزایش پیدا کرد
با استفاده از کود های مناسب براشت محصول پسته بسیار مناسب بوده است . در اولین روز معاملات گواهی های سپرده پسته در بورس کالای ایرانی ، پسته های فندقی سی و دو -سی با نماد طلای سبز زرند دیسکاوری و معامله شد و تاجران تا پایان این معاملات روزانه سه هزارو هشتصد عدد گواهی سپرده پسته را خرید و فروش کردند. تاجران در همان روز معامله کردند که قیمت هر کیلوگرم آجیل پسته سی و دو -سی در کمترین حد به قیمت نهصدوهجده هزار و نهصدوچ
واردات 30 هزار تن چای در ابتدای سال
حبیب جهانساز گفت بیست و نه درصد چای مورد نیاز کشور در داخل تولید میگردد در صورتی که از ماه مرداد تا آبان حدود سی هزار تن چای خارجی وارد کشور شده است.
وی طی مصاحبه با تسنیم در رشت ، گفت مقدار مصرف چای هر فرد در سال تقریبا یک کیلوگرم است. وی اصلاح کرد و گفت:در سال گذشته تولید چای داخلی به بیست و پنج هزار تن رسید و وارد بازار گشت و با حمایت دولت توانستیم صادرات چای را به پانزده هزار تن برسانیم .
جهانساز با اشاره به ت

نخل و نارنجنویسنده: وحید یامین پورانتشارات جمکران
بریده کتاب:
سید محمد طباطبایی در تمام مدت چشم در چشم مرتضی سکوت کرده بود مرتضی آرام وبا قدم های کوتاه جلو آمد و به موازات پدرش، مقابل استاد ایستاد، سید محمد به چهره جوان ومصمم مرتضی نگاه و رو به ملا محمد امین گفت: «این جوان نبوغ ذاتی دارد. پیشانی بلند است و رو سپید. او را به صاحب این قبه بسپارید و بروید» …
بریده کتاب(۲):
پدر دربین الحرمین فرزندش را برای آخرین بار در آغوش گرفت و همان طور که استا
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان از کسب رتبه برتر آموزش و پرروش استان در حوزه غنی سازی اوقات فراغت در بین دستگاه های اجرایی استان خبر داد.
سید غلامحسن خلیلی موسوی اظهار داشت: استان اردبیل در طول تابستان 98 با ایجاد بیش از 198پایگاه تابستانی، 111هزار نفر دانش آموز را جذب این پایگاه ها و مراکز تابستانی نموده است.
معاون پرورشی  و فرهنگی آموزش و پرورش استان با بیان اینکه 1 هزارو 438 برنامه در حوزه معاونت پرورشی و فرهنگی اداره کل، مناطق و نواح

بِسمِ رَبِّ الزهرامتفاوت ترین نیمه شعبانی بود که در زندگی ام دیدم.به بعد از این فکر میکنم.خیال کنیم این ویروس شرش را از سر همه مان کم کرد و گم گور شد.چه اتفاقی می افتد... دانشگاه باز میشود،ترم تابستان رامیگذرانیم.کارمند ها سر کار میروند.با مشکلات اقتصادی خو میگیریم.بعضی میخورند و میبرند.بعضی سکوت میکنند.بعضی با نان بخور نمیری زنده میمانند.سیاستمداران بر سروکول هم میزنند.هر روز گرداب رسانه ای جدیدی روح و روان مردم را قورت میدهد...ازدواج میکن
کشاورزی و منابع طبیعی
بررسی بودجه سال یکهزارو سیصد ونود و نه در بخش کشاورزی حکایت از آن دارد که وزارت جهاد کشاورزی نسبت به سال گذشته افزایش بودجه دونیم برابری را تجربه می کند و بخش کشاورزی و منابع طبیعی اعتبارات مناسبی را برای سال آینده از صندوق توسعه ملی دریافت خواهد کرد. این اعتبارات حدود پنج هزارو پانصد و سی هفت میلیارد تومان خواهد بود.
بر اساس جداول بودجه، این وزارتخانه بالغ بر سه هزار و هجده میلیارد تومان بودجه جاری و دوهزارو پانصد و ه
 بخوان امشبِ مرا، با دقت بخوان...
بعد از مدت ها امشب دلگیرم، تو بگو!من سخت گیرم؟!
تو بگو نه،تا کمی آرام بگیرم، تا دوباره جان بگیرم.
شعر نیست نوشته است،حرف های یواشکی من که وقتی تلنبار می شود ترانه میشود گاهی، ترانه که میشود یعنی دیگر نوشتن دست من نیست و خودش می گوید می نویسد غر میزند لبخند میزند اشک میریزد ...پس...
پس امشبِ مرا با دقت بخوان که قلبم می نویسد و من اجازه داده ام هر چه میخواهد بگوید...
چیزهایی می بینم که دوست ندارم و باز هم حمله کرده ام
پیش به سوی کشاورزی دانش بنیان
تحقیقات، آموزش و پرورش و ارتقاء کشاورزی گفت: ما باید به کشاورزی مبتنی بر دانش حرکت کنیم.
دکتر علی اکبر مویدی : کشاورزی مبتنی بر دانش، اطلاعات و نوآوری است
دکتر علی اکبر مویدی گفت: "کشاورزی مبتنی بر دانش، اطلاعات و نوآوری است." در دانش کشاورزی، محققان باید تحقیقات خود را برای کشاورزان بخش کشاورزی ارائه دهند. علی اکبر مویدی بر این که تحقیقات باید در کشاورزی انجام شود تاکید کرد: "کشاورزان ممکن است در ابتدا مقاومت کن
درآمد بالا با احداث گلخانه
در سالهای اخیر کشاورزان و کسانی که در صنعت کشاورزی در حال فعالیت هستند با ایجاد گلخانه های در ایران کمک بسیاری به این صنعت کرده اند . بدین ترتیب از تاریخ هزارو سیصد و نود و دو تعداد گلخانه ها به دویست درصد بالاتر رفته است . یعنی جمع مساحت تقریبی آنها از هشت هزار متر مربع  به شانزده هزار متر مربع تا ماه هفتم سال 1398 رسیده است .
با گسترش گلخانه های حجم استفاده از آب بسیار کم شده شدهاست چنانچه از تاریخ هزار و سیصد ونود و د
خب، دارم برای اخرین امتحان میخونم؛ دینی. و خب دیگه گفتن نداره که مثل همه ی درسای حفظی دیگه ازش بدم میاد. ولی یه تفاوتی داره، یه تفاوتی که باعث میشه بعضی موقع از بقیه درسا هم بیشتر بدم بیاد ازش. اونم اینه که بعضی چیزاشو فقط باید حفظ کنی ولی هیچ وقت نمیفهمی چرا؟ هیچکس برات توضیح نمیده که خب پشت این حرف چیه اصلا؟
مثلا دیه ی زن نصف مرده. من اصلا هیچ علاقه ای به این مکتب فمینیست و این چرتو پرتا ندارم. مکتبی که ادعا داره از برابری حقوق زن و مرد دفاع می
حضانت بعد از ازدواج مادر
حضانت بعد از ازدواج مادر ، مطابق قانون جدید حمایت از خانواده با ازدواج مجدد مادر طفل ،حضانت از او سلب نمی شود
بموجب ماده هزارو صد و هفتاد قانون مدنی اگر مادر در زمانی که حضانت طفل با اوست ازدواج نماید خواه فرزند دختر باشد یاپسر، حضانت از او به تقاضای شوهر سلب می شود،
در گذشته اینگونه بود و اگر مادری که حضانت با او بود مجدد ازدواج می کرد
پدر می توانست حضانت صغیر را از او بگیرد در حالیکه بر مبنای قانون جدید حمایت از خانو
ایران خودرو در راستای پاسخگویی به نیاز مشتریان، در سه ماهه پایانی سال جاری ۳۴ هزارو ۲۶۰ دستگاه خودروی دوگانه سوز تولید و روانه بازار می‌کند.
به گزارش اقتصادآنلاین، فرشاد مقیمی در این باره گفت:‌ ایران‌خودرو قادر است متناسب با سیاست‌های دولت و به منظور پاسخگویی به نیاز مشتریان و تامین ناوگان حمل نقل عمومی، محصولات دوگانه سوز با شمارگان بالا تولید و عرضه کند.
وی افزود: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، در زمستان امسال، تعداد تولید روزانه ا

به نام خداوند لوح و قلم
حقیقت نگار وجود و عدم
خدایی که داننده ی رازهاست
نخستین سرآغاز آغازهاست

بچه که بودم بخاطر تشابه اسم من به گل ها مامان صدام میزد گلی تا جایی که تو مهدکودک همه فکر می کردن اسم من گلیِ
گُلی یعنی من یعنی یاسمن
برای درست کردن اینجا و اسمی که برای اینجا انتخاب کردم کلی با میم.ر فکر کردم تا با پیشنهاد خودم اسم خودمو روی این دفتربزرگ چندصدبرگ قرار دادم .
این جا دفترگلی ومن نویسنده ی اون دفتر یاسمن گلی این دفترو امروز آغاز می

به نام خداوند لوح و قلم
حقیقت نگار وجود و عدم
خدایی که داننده ی رازهاست
نخستین سرآغاز آغازهاست

بچه که بودم بخاطر تشابه اسم من به گل ها مامان صدام میزد گلی تا جایی که تو مهدکودک همه فکر می کردن اسم من گلیِ
گُلی یعنی من یعنی یاسمن
برای درست کردن اینجا و اسمی که برای اینجا انتخاب کردم کلی با میم.ر فکر کردم تا با پیشنهاد خودم اسم خودمو روی این دفتربزرگ چندصدبرگ قرار دادم .
این جا دفترگلی ومن نویسنده ی اون دفتر یاسمن گلی این دفترو امروز آغاز می
واردات گندم در برابر قاچاق گندم
درصورتی که جهاد کشاورزی اندیشیده بود ده میلیون تن میتواند خرید داشته باشد اما فقط هفت میلیون و هفتصد تن از این نوع گندم را خریداری نمود.در این گزارش خبری در طی ماه های اخیر درمورد نوسان قیمت گندم اخطار داده شده بود که احتمال قاچاق و غیره وجوددارد اما هیچ سازمان و مسئولی اعتنایی نکرد. در سال گذشته قیمت هر کیلو گندم هزارو هفتصد تومان مشخص شده بود اما در کشور های همسایه قیمت سه هزار تومان و واردات از طریق ارز نیم
گسترش کشت صیفیجات در گلخانه
طبق گزارشی که از وزارت جهاد کشاورزی بدست امده ، مدیرکل دفتر امور گلخانه ها ، گیاهان دارویی و قارچ خوراکی ، با اشاره به ابلاغیه وزیر جهاد کشاورزی مبنی بر انتقال محصول سبزیجات و قارچ خوراکی از فضای خارج به محیط های کنترل شده و گلخانه ای استان جنوب کرمان ، خراسان رضوی ، سیستان و بلوچستان ، اصفهان ، تهران ، یزد ، هرمزگان به عنوان پروژه های آزمایشی انتخاب شده اند.
غلامرضا تقوی گفت مساحت کل ارتباطات برای این استانها در
رمان پر
دانلود رمان پر اثر شارلوت مری ماتیسن با فرمت های pdf ، اندروید، آیفون و جاوا با ویرایش جدید و لینک مستقیم رایگان
داستان زندگی کارمند اداره بیمه راجر دالتون است که در پی مرگ مشکوک یکی از مشتریان جهت صحت ماجرا با عنوان بازرس پلیس به منزل مقتول رفته و او که متاهل است علیرغم داشتن زن و فرزند شانزده ساله ای دلباخته دختر دزد و بیوه ای به نام ماویس می شود و چون صدای خوبی دارد زن را به خوانندگی تشویق می کند و راجر که توان پرداخت هزینه آموزش خوان
رمان پر
دانلود رمان پر اثر شارلوت مری ماتیسن با فرمت های pdf ، اندروید، آیفون و جاوا با ویرایش جدید و لینک مستقیم رایگان
داستان زندگی کارمند اداره بیمه راجر دالتون است که در پی مرگ مشکوک یکی از مشتریان جهت صحت ماجرا با عنوان بازرس پلیس به منزل مقتول رفته و او که متاهل است علیرغم داشتن زن و فرزند شانزده ساله ای دلباخته دختر دزد و بیوه ای به نام ماویس می شود و چون صدای خوبی دارد زن را به خوانندگی تشویق می کند و راجر که توان پرداخت هزینه آموزش خوان
جمشید پوراحمد
و
سگ ، سحر ، شمال

رومانهای صد تومنی و مستاجرهای تهرانی و کلیسای عشق یک قصه در سه کتاب ، طبق رسم خویش تا کنون  هرآنچه نوشتم قصه هایش  کاملا واقعی بوده و شاید به همین دلیل موردتوجه قرارگرفته 
صدتومنی اولین رومان من بود و در زمان چاپ چندین ناشر معتبر از آن استقبال  ، اما به نشر هونام واگذار ( آقای مجتبایی ) او هم در زمینه چاپ کم تجربه بود و چون با چاپ صدتومنی  اولین تجربه اش را کسب میکرد به همین دلیل اندازه کتاب کاملا غیر استاندارد
پارس صنعت

پارس صنعت با بیش از ۳۰ سال سابقه ی درخشان در زمینه ی ساخت انواع قالب های صنعتی، طراحی وساخت قالب دایکاست ، طراحی وساخت قالب تزریق
پلاستیک، جیک و فیکسچرهای خطوط مونتاژ، اتوماسیون مدارهای هیدرولیک و پنوماتیک .
ساخت سایر قطعات دقیق صنعتی به عنوان یکی از مجموعه های شناخته شده ی
صنعتی به شمار می آید. همکاری با شما عزیزان در خصوص موارد ذکر شده باعث
افتخار تمامی پرسنل این مجموعه می باشد.

دقت عمل در اجرا و مشاوره ی حرفه ای به مشتریان
پرورش انبه در سیستان و بلوچستان
اردشیر شهرکی گفت: در سیستان و بلوچستان هزارو پانصد هکتار زمین زراعی مخصوص کشت انبه راه اندازی شده است که حدود ۱۰۰۰هکتار آن بارده و ما بقی بارده نمیباشند .مدیر باغبانی جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان افزود: که برداشت این محصول در جنوب استان در ماه اردیبهشت شروع شد و در ماه خرداد پایان یافت.
اردشیر شهرکی گفت که چهارده هزار تن انبه از باغهای جنوب سیستان و بلوچستان برداشت شده و به بازار عرضه شده است.وی اظهار داشت:
جمع آوری گیاهان دارویی در کاشان به هجده هزار تن رسید
مجید کافی زاده گفت که از آغاز سال جاری، بیش از هجده هزار تن گیاهان دارویی از پانصدوچهل هکتار از این گیاهان در شهر کاشان برداشت شده است.
کافی زاده افزود: با جمع آوری این مقدار گیاهان، صدوسی و هشت هزار تن عرقیجات گیاهی تولید شد که ارزش آنها سیصدوپنجاه میلیارد ریال میباشد.
مجید کافی زاده گفت  برداشت گیاهان دارویی موجب شده است که بیش از ۳ هزارو هشتصدوهفتاد نفر مشغول کار شوند، وی اضافه کرد: کاش
مدیرکل ثبت اسناد و املاک مازندران گفت: با انجام نقشه برداری قانون جامع حد نگار (کاداستر ) یک میلیون و ۷۰۰هزار هکتار عرصه‌های منابع طبیعی استان در بانک اطلاعات زمین جانمایی و مالکیت دولت بر ۸۰۰هزار هکتار از این عرصه‌ها نیز تثبیت شد. 
کارگروه ملی مطالبه گری طرح کاداستر، به نقل از ایرنا، عباسعلی زارع روز دوشنبه در جلسه شورای حفظ حقوق بیت المال مازندران در محل سالن جلسه دادگستری کل استان افزود: بیشترین عرصه های تثبیت شده عرصه های طبیعی در غرب
آمار شرکت کنندگان کنکور 99 :
به گزارش خبریو در رابطه با آمار شرکت کنندگان کنکور 99 ؛ مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور درباره جزئیات ثبت‌نام آزمون سراسری سال ۹۹ گفت: ثبت‌نام آزمون سراسری ۱۳۹۹ از ۱۶ بهمن آغاز شده است و تا پنجشنبه ۲۴ بهمن ماه ۹۸ ادامه دارد.
وی افزود: ثبت‌نام برای شرکت در کنکور سراسری سال ۹۹ به منظور پذیرش دانشجو در رشته‌های با آزمون دوره‌های روزانه، «نوبت دوم» شبانه، نیمه حضوری، مجازی و پردیس‌های خودگردان دانشگاه‌ها، دان
حرم امام رضا
آیا تا به حال به معنای حرم فکر کرده‌اید؟حرم ریشه عربی دارد و به معنای مکانی مقدس است.حرم امام رضا (علیه السلام) در مشهد مقدس واقع شده است.وجود مرقد مطهر و پاک امام رضا در مشهد باعث شده است که این شهر پایتخت معنوی ایران شناخته شود.این مکان یکی از بهترین و آرامش‌بخش‌ترین مکان‌ها برای ما مسلمانان و ایرانیان است.سالانه 20 میلیون‌ زائر از سراسر دنیا رزرو هتل در مشهد را انجام می‌دهند و برای زیارت هشتمین امام شیعیان راهی مشهد می‌شو
×÷×÷×÷×÷×÷×÷×÷×÷×÷×÷×÷×÷×÷×÷×÷×÷×÷×
سلام! امیدوارم حالِ خوبی داشته باشید!
[شاعری خسته ام از دستِ تو بیمار منم
راویِ چشمِ تو در این همه اشعار ، منم]
ما با خانواده ، دوستان و عزیزانمون و بیشترِ افرادی که دیدار میکنیم ، دست میدیم...حالا ممکنه این دست دادن برای نشون دادن علاقه و احترام باشه یا به طور فرمالیته باشه...
تو همین چند ثانیه دست دادن ، علاوه بر احساسات و امواجی که رد و بدل میشه ، به طور فیزیکی هم انتقالاتی هست...دست های ما مثل یه وسیله ی ن
داره نوشته هام دیر به دیر میشه!
معمولا دو تا موضوع هست که ادم کم مینویسه یا حالش اونقد بده که لال میشه یا حالش خوبه و سرش شلوغه !
برا من مورد دومه!
البته من وقتی  حالم خیلیییی خوب باشه هم با نوشتن خودمو خالی میکنم :)
حالا بگذریم!
اون اویل که اومده بودم تهران و به تمام اون ارزو های کودیکم رسیده بودم(حالا یکی دوتاش هنوزم مونده ها ،از اونا بگذریم) یه حس بدی داشتم!این حس اینجوری بود که انگار واسه هیچی در تلاش نیستم مثله یه قایق ولو که به هر جهتی میره!
ب
شهردار شاپور آباد گفت: درحال حاضر و با توجه به شرایط سخت اقتصادی پرداخت حقوق ۸۰ درصد شهرداری شهرهای کوچک به روز نیست.
به گزارش عصرحباد؛ فرید شریعت زاده عصر روز پنجشنبه سوم مردادماه ۹۸ درهمایش هم اندیشی و تقدیر از شهرداران و دهیاران استان در سخنانی به نمایندگی از شهرداران شهرهای استان اظهار کرد: بر اساس بند «ه» تبصره یک بودجه ۹۸، قانون بسیار خوبی برای شهرداری ها و دهیاری ها تدوین شد، اما متأسفانه این قانون در اجرا به تهدید و چالش تبدیل شد.
شه

چهارتا بودیم . رفیق و همبازی . از بچگی تا موقعی که به اصطلاح مرد شدیم . بزرگ ترمان مازیار بود. با یکی دو سال اختلاف، بعد بابک بود و بعد من و آخری فرشید .
  با مازیار خیلی ایاق تر بودم. هر جا می رفت سرکار من را با خودش می برد. خیلی از خانه های محل را باهم رنگ زدیم . از خدمت که برگشتم با من آمد جنوب . چندباری هم آمد به دیدنم . من هم به بندر برای دیدنش رفتم . همان رفتن شد و دیگر به شهرمان برنگشت. نوجوانی و جوانی مان تیره و کدر گذشته بود. به همین خاطر دیگ
گروه ایران زمینپرونده محرومیت هزاران نفر از مرزنشینان استان‌های غربی کشور که در راه‌های سخت گذر و پر خطر از روی ناچاری کولبری می‌کنند، با مرگ تلخ آزاد و فرهاد خسروی دو برادر نوجوان؛ بار دیگر باز شده است. استاندار کردستان در گفت‌و‌گو با ایران، از اقداماتی می‌گوید که برای کمک و دلجویی خانواده دو کولبر فوت شده و همچنین ساماندهی معیشت سایر کولبران در حال انجام است. بهمن مراد نیا ضمن ابراز همدردی با مردم کردستان و بویژه خانواده این دو کولبر
آقای
دکتر اردکانیان وزیر محترم نیرو یکشنبه شب مورخ 21 بهمن در سیما مصاحبه ای داشتند
و اعلام نمودند، با رشد یازده برابری ظرفیت تولید برق نیروگاه های کشور پس از
پیروزی انقلاب اسلامی، نیروگاه های نصب شده با ظرفیت حدود هفت هزار مگاوات تولید
برق در سال 1357 به 80 هزار مگاوات در زمان حاضر رسیده و 5/99% جمعیت کشور به شبکه
برق دسترسی دارند.

ایشان با بیان اینکه توانمندی و تجهیزات فراهم
شده در بخش انرژی ما را قادر می سازد که نه تنها به کشورهای هسایه برق صا
وقتی نگاه میکنم به نبض این روزهای گرم تابستان و کولر گازی و ظرف انگور حس میکنم خوشبخت ترین ادم دنیا هستم.انگار کل دنیا را چپانده اند در یک وجب جای من که از عرض پتوی زیرم تجاوز نمیکند.انقدر خوب که میشود با یارانه40 هزارو پونصد جهزیه خرید و تا انتالیا رفت و این چی چی است.. اکستیشن تهرانی را روی کله عروس راه انداخت.فکرش را بکنید اهل چیپس سرکه ایی باشید،ماست خنک در یخچال موجود باشد بریزید در هم و بزنید بر بدن.خانواده دورتان باشند.دوستان خودشان بیای
سیل نوروز 98 و آموزه های ما
روزها فکر من این است و همه شب سخنم.. که چرا غافل از احوال دل خویشتنمباید امروز برای اولین مرتبه که در سال 98 می نوسیم تبریک سال نو را بگویم و آرزوهای سعادتمندی کنم اما ...باران می بارد، سیل نوروز 98 مگر برای باران اینهمه شعر نگفته ایم، مگر باران نعمت نیست، مگر نه اینکه دیگر کورسو امیدی هم نباید از دولت و حکومت داشت؟ چرا باز همیشه انتظار داریم که دولت باید چنان کند؟ ما خودمان برای خودمان چه می کنیم؟ چقدر به حال دل خویش می
#دست_نوشته
#سفرنامه_اربعین_96

گفتم مگرنه اینکه امید ناامیدی ات می شود...در هوایی که نفسش نیست نفسهایت تنگ می شود...
گفت این عشق هست ولی جنون نیست...بی آبرویی در کوی یوسف طراحی خداست تا بدانی یوسف برای زلیخا ابدی نیست آن چیزی که این دورا برای هم ابدی میکند جنون است.خداست...ریسمان امیدت را در حلقه ی گیسوی یوسف بیندازی پاره اش میکند...خودش گفته امید فقط من...
غرق این اوصاف بودم که "او کیست؟...تا اینکه تو مرا خواندی اجابتم کردی،ناخواسته بارم را بستی وگ
#دست_نوشته
#سفرنامه_اربعین_96

گفتم مگرنه اینکه امید ناامیدی ات می شود...در هوایی که نفسش نیست نفسهایت تنگ می شود...
گفت این عشق هست ولی جنون نیست...بی آبرویی در کوی یوسف طراحی خداست تا بدانی یوسف برای زلیخا ابدی نیست آن چیزی که این دورا برای هم ابدی میکند جنون است.خداست...ریسمان امیدت را در حلقه ی گیسوی یوسف بیندازی پاره اش میکند...خودش گفته امید فقط من...
غرق این اوصاف بودم که "او کیست؟...تا اینکه تو مرا خواندی اجابتم کردی،ناخواسته بارم را بستی وگ
بقلم شهروز براری صیقلانی اپئزود اول از اثر شماره یک                    نویسنده اثر     شهروز براری  صیقلانی  اثر   
L♥o♥v♥e♥♥♥s♥h♥i♥n♥♥b♥r♥a♥r♥y♥

داستان اول ♦♦ از شهروز براری صیقلانی   ♦♦

همواره حرفهایم را نتوانستم بگویم ، درعوض بی وقفه نوشته آم . چه توان کرد وقتی توان ابراز نباشد؟ نوشتن بهتر از در خود نهفتن است . هر چه است از نگفتن بهتر است. افسوس ک اشتیاق خواندنش نباشد. افسوس.....
ترا روی کاغذ ها جامیگذارم و میروم ،م
کشور آلمان یکی از کشورهای حوزه اتحادیه اروپا و هم پیمان شینگن است . اتحادیه اروپا شامل ۲۸کشور اروپایی است که واحد پول یورو€ دارند و شرایط اقتصادی آنها از یکدیگر تبعیت می کند. اقتصاد اروپا از زمان تشکیل اتحادیه اروپا بصورت یکپارچه درآمده و حتی قوانین کار در کشورهای این اتحادیه تقریبأ مشابه است. این کشورها همچنین در اعطای اجازه اقامت و تابعیت اکثرأ مشابه عمل می کنند. جمهوری فدرال آلمان با وسعت سی و پنج میلیون و هفتصدودوازده هزارو صدو چهل و ی
زلفی سپید 

اول مرداد هزارو سیصد و قو... 
نامه ای بی مقدمه پیدا میشود ، دخترک در عالم دنیایی کودکانه میپندارد که آن نامه چیز مهمی ست که در زیر کاناپه پنهانش کرده اند ، پس آنرا نگه میدارد ، مدتی بعد....
دختربچه ی هفت ساله برای اولین بار بکمک پدرش از پله های چوبی نردبان بالا میرود و موفق به فتح پشت بام میشود ، اما....  
دخترک کفشهایی را لبه ی بام میابد ، که بطرز عجیبی سرشار از حرفهای ناگفته است، گویی زمانی مالک کفشهای پاشنه بلند ، خود را از لبه ی ب
سلاااااااام سلااااااااام سلااااااااام سلااااااااام خوبید؟منم خوبم!جونم براتون بگه که اون روز داشتم آماده میشدم که برم سی.تی.اس.کنمو نشون بدم به دکتره که یه ربع به سه پیمان زنگ زد گفت که جوجو کجایی؟گفتم خونه ام دارم آماده می شم که برم گفت صبر کن نرو ما نزدیکای پل.فر.دیسیم داریم می رسیم بذار بیام باهم بریم گفتم باشه،دیگه لباسامو پوشیدم و منتظر موندم فکر کردم پیمان می خواد بیاد ماشینو بذاره با اتوبوس بریم چون جلوی کلینیکه معمولا جای پارک پید

دخترکی راه راه قسمت اول . 

ادما تو زندگی در برخورد با دیگران رفتار و اخلاقهای متفاوتی از خودشون نشون می دن و به نوعی با محیط اطراف و اتفاقات پیرامونشون ارتباط بر قرار می كنن در واقعه هر كس اخلاق خاص خودشو داره
مثلا بعضیا می تونن خیلی خشك و جدی باشن مثل بابای خدابیامرزم انقدر خشك و جدی كه اگه یه شب با كمربند به جون مادربد بختم نمی یوفتاد شام از گلوش پایین نمی رفت
و یا خیلی شوخ طبع و بذله گو.............. مثل اقای كیهانی دربون شركت
حرافترین
 سلام.  خشک آمدید به خانه ی  به نام خمام ... چی گفتم الان؟...    ببشخی.  من تمرکوزم در رفته الان  از  انتهاش ابتلا میگم. چی؟...  من چرت پرت میگ؟    میدونی من کی ام؟   میدورنی هیچ اینجا کجاست؟  تی چومانه  بازا کون مره بیدین ،  چی؟  چی سده؟   ببخشید دای جان م ن  کمبود اعصاب دارم  دکتر بیشرف  گفته باید روزی سه کیلو خیار بخورم تا خوب بشم.    چی؟  من دولوغ گفتم؟   جانه  من نه،  تو بمیری اگه  دروغگی زده باشم  .  بپر برو جعبه ی خیار هارو. بیار. تا. ویتامین  
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است-در کانال
ایران انیترنشنال- یک روشنفکرکیلوئی چند!! درباره انقلاب ایران-را  به شک تردید می اندازد مزخرفاتی سرهم میکند در
طول تاریخ قران مجید از این نوع افراد فراوان نامبرده است درتارخ ادیان الهی هم
فراوان است وقران یکی از شاخص های ایمان تحت تاثیرانهاواقع نشودن است- درتاریخ
یهود بارها صدنفر پیامبررا در طویله کردند-که رای مابپذیرید- قبول نیمکردند
درطویله را محکم میبستند که علف بخورند شایدمتنبه شوند باز
اخلاق طبیعی
  پیرو بحث قبلی در خصوص اخلاق و فلسفه و مطرح شدن چیزی بنام "اخلاق طبیعی"، یکی از خوانندگان به ایراد مهمی اشاره کردند.  پرسش کردند که این اخلاق طبیعی اصلاً چیست؟ چون گفته شده مربوطست به اوان طلوع بشریت چه ممکنست بسا با وحشی گری و بربریت توأم باشد؟  آیا دعوت به اخلاق طبیعی بازگشت به عصر حجر نیست؟
   در پاسخ باید ابتدا یادآور شویم که اگر به دستآوردهای علم اعتماد داشته باشیم، قدمت کره زمین بسیار بیش از آنیست که قدما می اندیشیدند.  مت

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها